איזה תוכנית לבחור בוויקס? האם חייבים תוכניות פרימיום?

איזה תוכנית לבחור בוויקס?

במקביל לבניית אתרים בחינם וויקס מציעה תוכניות פרימיום. במאמר זה נסקור את החבילות השונות ונראה איזה תוכנית לבחור בוויקס.

בניית אתר בחינם

במאמר בניית אתר בחינם כתבתי: "אם אתם רוצים להתנסות או לבנות אתר אישי שתראו רק לחברים ומשפחה, אז אתר חינמי מתאים. בכל שאר המקרים, הייתי ממליץ לבנות אתר רגיל." דעתי לא השתנתה מאז. לכן לעסקים ואתרים יותר רציניים אין ברירה אלא לרכוש תוכנית פרימיום.

תוכניות פרימיום

וויקס מציעה מגוון חבילות פרימיום. הנה החבילות השונות ומחיריהן (נכון לאוגוסט 2022):

Wix Premium Plans
Wix Premium Plans

טבלה זו מציגה מחירים של אתרים רגילים. אם אתם רוצים אתר eCommerce (אתר שמאפשר לקבל תשלומים אונליין), אז תצטרכו את אחת מחבילות ה-Business שמחיריהן מתחילים מ-69 ש"ח לחודש.

בנוסף שימו לב שבתוכנית Connect Domain וויקס מציגים פרסומת. לכן אם אתם צריכים אתר תדמית לא גדול עם מעט תעבורה, המינימום הוא חבילת ה-Combo, כלומר 35 ש"ח לחודש.

הערה: בכל שלב ניתן לשדרג לתוכנית מתקדמת יותר. לכן ניתן לבחור בחבילה בסיסיות יותר ולשדרג במידת הצורך.

תוכניות פרימיום של Editor X

מחירי תוכניות פרימיום הרשומים מלעיל מתייחסים לאתרים שנבנו בעזרת עורך האתרים הרגיל של וויקס. אם אתם רוצים להשתמש בעורך Editor X (עורך בעל יותר אפשרויות מהעורך הרגיל) אז המחירים יהיו גבוהים יותר. להלן המחירון:

Editor X Premium Plans
Editor X Premium Plans

במקרה של Editor X תוכנית פרימיום הבסיסית ביותר Essential עולה 67 ש"ח לחודש. במידה ורוצים אתר המאפשר לקבל תשלומים אונליין אז המחיר יתחיל מ-87 ש"ח לחודש.

סיכום

רוב בעלי אתר תדמית יתחילו עם חבילת ה-Combo וישדרגו לפי הצורך. אם אתם רוצים אתר שמעוצב בעזרת Editor X אז תוכנית הפרימיום הבסיסית ביותר היא Essential. חבילות אלו לא מאפשרות לקבל תשלומים אונליין. אם תרצו פונקציונליות זו, תצטרכו לשדר לתוכניות מתקדמות יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *